Скільки знадобиться виноградних равликів для початку активного розведення?

2019/08/19

Скільки знадобиться виноградних равликів для початку активного розведення?

Равлікоманія співпрацює як з тими, хто збирає, так і з тими хто розводить равликів. Ми купуємо виноградних равликів, найбільш затребуваних у гурманів. В Європі вони вважаються соковитими і смачними молюсками, тому розводити їх вигідно – ми купуємо товар за хорошою ціною.

Збір равликів може бути непоганим підзаробітком, особливо для новачків, але розведення принесе вам більше прибутку, хоча і потребують більше ресурсів і знань.

Важливо! Равликовий бізнес – найпростіший у порівнянні з іншими видами тваринництва. Він вимагає мінімальних вкладень, а за самими істотами досить легко доглядати.

Якщо ви зацікавлені в активному розведенні молюсків, варто дізнатися, з чого почати бізнес.

Базова інформація про равликів

Виноградні равлики (бургундські, ескарго) – це вид сухопутних молюсків, який розводять у французькій провінції Бургундія. М’який клімат України дозволяє успішно вирощувати їх в природних умовах і в нашій країні.

Істоти вимагають мінімального догляду: вони живуть у вологому грунті з великою кількістю рослинності і харчуються тим, що їх оточує – землею і листям.

Важливо! Виноградні равлики, як і інші молюски, – гермафродити. Це означає, що у кожної особини є одночасно чоловічі і жіночі статеві ознаки.

Двостатеві молюсків значно спрощує процес розмноження. Відкласти яйця може кожна особина. Проблем зі спарюванням також не виникає. Розмножуються равлики в весняно-літній період: взимку вони впадають в анабіоз (сплячка), а з настанням тепла прокидаються і починають активну життєдіяльність.

Перший урожай ви можете зібрати через 12-18 місяців після періоду розмноження равликів.

Первинна організація ферми

Для організації ферми вам знадобиться маточне стадо – поголів’я статевозрілих равликів, готових до розмноження.

Важливо! Замість маточного стада можна використовувати малька равлики і виростити його самостійно, але це потребує багато часу і сил.

Маточне стадо можна купити у інших розвідників молюсків.

 

  • Мінімальна кількість для початку бізнесу – 300.
  • Оптимальне значення – 500.

 

Продають особин поштучно або на вагу. Менше купувати немає сенсу – не вийде зібрати хороший урожай і отримати прибуток. З цієї ж причини не рекомендується намагатися сформувати стадо з зібраного власноруч равликів.

З усіх питань розведення равликів і співпраці з Равлікоманіей можете сміливо звертатися до наших менеджерів, ми завжди раді надати необхідну інформацію.